KURUMSAL

KURUMSAL

 

Hakımızda

 

Seramik bir sanattır ve eller şekil verir.İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Gökay Seramik…. girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2006 yılında kurulmuştur. Müşterilerimizin daha keyifli zaman geçirmesini misyon edinen şirketimiz, sağlam adımlarla büyümeye devam ediyor.

Yalın bir aşk ile başlayan seramiğin öyküsünü, teknolojik ve estetik bir aşk ile sürdürmekte , yeryüzünün bu ilk sanatını , günün zevki, teknolojisi ve estetiğiyle birleştirerek tüm dünyaya sunmaktadır.

 

Misyonumuz
Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı alt ve üst yapı projeleri ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir.

 

Vizyonumuz 
Mutluluğa adanmış gücüyle ve hizmetleriyle fark yaratarak, sektöründe ilk tercih edilen bayi olmak.
kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm bu projeleri başarıyla yürütmek, sonlandırmaktır ve güçlü yapısını koruyarak, inşaat sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektir.